Şirketimiz

SÜPER BİLİM, informal bilim eğitimi ve bilimin eğlenceli bir şekilde sunulmasına yönelik faaliyetlerine 2011 yılından bu yana devam eden ve sürekli gelişen bir organizasyondur.

Temel faaliyetleri; eğlenceli bilim atölyeleri, sahne gösterileri ve doğum günü partileridir. 2020 yılı itibari ile deney setleri üretimine başlanmıştır.

Ülkemizde ve dünyadaki en başarılı örnekler ile beslenen, yaratıcı çözümler ile tasarlanan, güncel ihtiyaçlar doğrultusunda devamlı yenilenen ürün ve hizmetleri ile şirketimiz, başta okullar ve seçkin konaklama tesisleri olmak üzere, tüm toplumun bilim ile buluşabilmesi adına faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. “Bilimin En Süper Hali” sloganı ile kurumsal ortamlarda buluştuğumuz çocuklarımız en yeni ürünümüz olan Deney Setleri sayesinde 2021 yılı itibari ile evlerinde de Süper Bilim faaliyetleri yürütebilmektedir.

Kuruluşundan bu yana binlerce çocuğu bilimin güler yüzü ile tanıştırmayı başarmış, değerli öğretmenlerimizin, eğitim bilimcilerin, turizm ve kamu yöneticilerinin ve velilerin takdirini kazanan işlere imza atmış bir organizasyon olarak kararlı adımlar ile ilerlemeye ve büyümeye devam ediyoruz.

TEMEL FAALİYET KONULARIMIZ

YENİ! Süper Bilim Deney Setleri, bilimin en süper halini evinde yaşamak isteyenler için tasarlandı. Birbirinden eğlenceli deneylere günlük hayat ile ilişkilendirilerek açıklanan bilimsel fenomenler eşlik ediyor.

Süper Bilim Sahne Gösterileri,ilgi çekici ve sahneye uygun deneylerin seçilerek sergilendiği, temposu hiç düşmeyen, AVM, okullar ve konaklama tesisleri gibi farklı ortamlar için değişik konseptlerde hazırlanan eğlenceli gösterilerdir.

Süper Bilim Atölyeleri,15-20 kişilik gruplar ile yapılan, her katılımcının her deneyde aktif rol aldığı, belirli bir tema ve senaryo çerçevesinde kurgulanmış birbiri ile ilişkili deney ve aktivitelerin yer aldığı, 35-40 dakika civarında süren yapılandırılmış etkinliklerdir.

Süper Bilim Doğum Günü Partileri,bilimin en eğlenceli yüzü ile doğum günü partilerini unutulmaz hale getirir. Çılgın patlamalar ve karışımlar ile doğum günü süper eğlenceli geçer.

Yetişkin Programları, MICE organizasyonları ve şirket toplantılarına yönelik eğlenceli bilimsel etkinliklerdir. Yetişkinlere özel hazırlanmış içerik, espriler ve yaratıcılık içeren keyifli tematik programlar sunulmaktadır.

Optik İllüzyon Düzenekleri ile gözümüzün bize oynadığı oyunları keşfedebileceğimiz eğlenceli ve eğitici düzenekler her zaman unutulmaz anlar yaşamamızı sağlar.

Bilim Merkezleri'ne Yönelik Sergi Tasarımlarıkonusunda çalışmalar düzenlemekte ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.